یکمی مغرور  هستم ،از آن دسته دختر هایی که دنبال هیچ مردی نمی روند چه دوست پسر یا نامزد یا شوهر مادرم میگوید اخه دختر اخر این غرورت کار دستت میشه ،ناز کن ولی نه دیگه اینقدر ،زیر لب غر میزند و میگوید چیکار میکنی با پسره که از دستت بغض میکنه,حالا هی غرور این پسر بیچاره بشکن تا اخر تو آتیشش بسوزی ،ببین کی گفتم. .تفکر مادرم واسه عهد ناصر الدین شاهه فکر میکنه زن باید مدام دنبال مردش بدوه و ناز و لوسش کنه ،اما این حرفا تو کت من نمیره زن ناز داره زن باید لوس باشه ،زن ظریفه توجه میخواد خیلی زیاااد،مردی که ناز کنه مرد نیس،مردی که ناز میکنه باید خودشو یه دست بزک هم کنه ،والا.اما بین خودمون بمونه یکم از حرفای مامانم ترسیدم ،نکنه واقعا آتیش غرورش منو بسوزونه!!! فکر نکنین چشمم دنبالشه ها نه  مهم نیست من که عاشقش نیستم اون عاشق منه .این نشد یکی دیگه .چیزی که زیاده  پسر خوب .اما میترسم مشهور بشم به دختر بد عنق که با هیچ مردی نمیسازه .خدایی مردم چه حرفا میزنن .مدام تو زندگی این و اون سرک میکشن ببینن کی مشکل داره بیشتر در موردش حرف بزنن خدا بهمون رحم کنه با این فرهنگ غلط .چند روز پیش رفته بودم آرایشگاه ،با یه دختره حرف میزدم میگفت بعد دوسال دوستی پسره ولش کرده رفته ،کلی رفته دنبال پسره ولی برنگشته که برنگشته .بهش گفتم اخه عزیزم معلومه اشتباه کردی نباید میرفتی پی اش ،باید انقدر ناز میکردی واسش که آرزوش تورو هر لحظه دیدن باشه نه انقدر وا بدی ازت خسته بشه  قربونت برم ،گفتم بهش حالا هم چیزی نشده ،خدارو شکر کن ذات بدش از الان مشخص شده نه بعد عقد و عروسی .بمیرم واسش همینطور گوله گوله اشک میریخت  و دلمو آتیش میزد! 

حلال زاده هست ،پسره رو میگم همین الان مسیج داده عشقم خوبی؟؟؟؟.جوابشو نمیدم بذار معطل بشه ،فکر نکنه من بیکارم مدام جوابشو بدم ،اصلا خودش خوب میدونه درس دارم درسامم سنگینه ،حتما فکر میکنه دارم درس میخونم ،اینجوری بهتره ،آره میدونم چیکار کنم ،حرفای مامانم واسه زمان خودش کاربرد داشت نه حالا ،دیگه دوره زمونه عوض شده ،باید به پسره نشون بدم من کی ام .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Robert موج طبیعت خرید اینترنتی معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی نابترین آهنگ ها Jenna سیلیس Wes وبلاگ شخصی مهران اچ کی