بی پولی افسرده ام کرده ،از دیشب که به مرکز خرید رفتم تا امروز تو خودم بودم مامانم هی میگفت چرا بق کردی؟ گفتم بخاطر بی پولی!!!! دیشب رفته بودم مرکز خرید ،چه لباس های شیکی ،چه لوازمی اما قیمتا خیلی خیلی گرون یه مانتو معمولی هفتصد تومن بود !! ,به دوستم گفتم بذار دم مغازه واستم ببینم این پولدارا کی ان مانتو هفتصد تومنی میخرن!!،خوب البته کسی نخرید دلم خنک شد :(((( یه جعبه مقوایی کشودار میداد پونصد تومن لعنتی،گل رز مومیایی شده با مونداری سه سال صد و هفتاد تومن ، بذار دهنم ببندم نگم از قیمتا ،قبلنا دم عید که میشد کم کم دویست سیصد هزار تومن پس انداز داشتم  اما حالا ششصد تا تک تومنی دارم فقط ،فقط!!!!  تو مرکز خرید همه چیز از دکوراسیون اتاق خواب و انواع لباس و طلاجواهرات واقعا شیک بودن و من و دوستم کاملا افسرده بودیم اما همین که از مرکز خرید خارج شدیم حالمون بهتر شد ،اما همین که رسیدم خونه باز انقدر بهشون فکر کردم به همه چیزایی که دلم میخواد ولی توی این گرونی باید فقط  حسرتشو بخورم،ظهر اومدم اهنگ مریض حالیم خوش نیست گذاشتم انقدر گریه کردم تا خوابم برد ،تااینکه به دوستم گفتم من هنوز از دیشب افسردگی بی پولی گرفتم ،گفت اونم حالش بده  و یکم حرف زدیم بهتر شدم ،من اهل مقایسه ام مدام خودمو با دخترای اطرافم مقایسه میکنم اینکه فلانی هر شب تو کافه هاست ،اون یکی کفش چلسی میپوشه ،اون یکی اپل واتچ و آیفون داره ،اون یکی داره واسه کنسرت ابی میره آنتالیا ،میدونم کارم اشتباهه اما کدوم خریه که بفهمه!،و همین مقایسه کردنم و اوضاع بد بی پولی کشور ،شده عذاب آور،چون هر قدر هم حساب کتاب میکنم اخرش کم میارم،نمیدونم شایدم خیلی ولخرجم ،الان که نمیتونم کار کنم ولی از تابستون به بعد حتما کار پیدا میکنم وگرنه دق مرگ میشم!!!!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Chris زندگی بهتر good Sunny فوتبال شهرچهاربرج فعالیت های روزانه آموزشی کلاس 9/4 سپتیک تانک سرگرمی رویا غذای خوب ، با ما بهترین باشید.