مینی ت

تازه دارم یاد میگیرم نباید  هر وقت میرم ارایشگاه به نامزد بگم.

چند روز پیش میگفت تو نصف پولتو میدی به آرایشگر!!!  در حالیکه جز اپیلاسیون و اصلاح آرایشگاه نمیرم ،

و شاید توی ذهنش توقع داره من که این همه میرم آرایشگاه باید خیلی هم تغییر کنم 

یه دختره تو فامیلمون هست بهش حسودیم میشه یکسال از من کوچیکتره ولی خیلی به همه چی زندگیش میرسه ،نمیدونم  چطور قدرت بدنی اش انقدر خوبه از شیش صبح تا ده شب میره کتابخونه درس میخونه و خسته هم نمیشه من یکساعت میرم کتابخونه جا میزنم ،چند ماه دیگه کنکوره ،نمیخواهم بعدش ببینم اون دکتر شده من نشدم !

مامانم میگفت دختر فلانی هم درس میخونه هم رژیم میگیره روز به روز لاغرتر میشه ،تو هم داری چاقتر میشی ،درس هم که نخوندی .از دیشب دارم جلو خودمو میگیرم شصت کیلو بشم و خلاص .

رفتم آرایشگاه واسه اصلاح ساده یک ساعت و نیم معطلم کرد. هفت تومن دادم بهش ،گفت اگر تا روز عید باز خواستی بیا ازت پول نمیگیرم ،

دوست یکی از دخترای فامیلمون مدل میخواست واسه اپیلاسیون که امتحان بده مدرک اپیلاسیونشو بگیره ،رفتم اپیلاسیونم کرد اخر هم چهل تومن داد بهم :)))))بهش گفتم باز مدل خواستی بگو میام.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلبرانه دانلود فایل درباره شرکت گوهرخاک مشاوره و خدمات مهندسی و مدیریت ساخت نوشته های یک شیرین مو - وا دکوراسیون منزلی زیباتر وبلاگ شخصی سعید خسروی